Mustela Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Mustela Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Mustela Pişik Kremi, Mustela pişik kremi pişik ve tahriş oluşumunu önlemede yardımcıdır. Mustela pişik kremi, çinko oksidin bariyer oluşturucu etkisi sayesinde idrar ve dışkı gibi bebeğin cildin de tahriş edici durumların oluşumunu önler. Bebeğinizin cildini dışkı ve bebek bezinin neden olduğu zararlı dış etkenlerden korur. Mustela Kremin içinde bulunan B5 ve F vitaminleri sayesinde pişik oluşumunu engeller. Bebeklerin hücrelerinin beslenmesine yardımcı olur. Kızarıklığı önler cildi dinlendirir. B5 ve shea Butter (Karite ağacı yağı) sayesinde tahrişi azaltır ve cildi yumuşatır. Mustela pişik kremi cildin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Mustela pişik kremi kokusuylada ayrıca bebeklerinizin mis gibi kokmasını sağlar. Mustela pişik kremi dermatolojik testlerden geçmiştir. Mustela Pişik kremi elli ve yüz mililitre tüpler halinde kullanıma sunulmuştur. Mustela pişik kreminin içinde paraben, phthalate, phenoxyethanol kesinlikle içermez. Bebeğinizin güvenliği için dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Mustela Pişik Kreminin İçeriği
  • Avokado perseose, Cildi rahatlatır.
  • Alkasya oxeoline, Cildi korur,
  • Ayçiçeği yağı distilatı, cildi destekler,
  • Çinko oksit, cildi korumak,
Mustela Pişik Kreminin Görevi
  • Pişiği önleme,
  • Cildi dinlendirir,
  • Cildi korur,
  • Cilt hücrelerini besler,
Mustela Pişik Kremi Nasıl Kullanılır? Bebeğinizin bezinin değiştirirken, önce bebeğin cildini temizleyin kurulayın daha sonra kalın koruyucu bir tabaka oluşturacak şekilde sürün. Sonra da bebeğinizi temiz bir bez ile bezleyin. Bebeğin doğumundan hemen sonra kullanmaya başlanabilir.

Bebek cildi sıfır, iki yaş arası gelişimini tamamlamadığından dış etkenlere karşı hassastır. Cildin idrar ve dışkıya maruz kalması ile cildin koruyucu tabakası hasar görür. Mustela pişik kremi koruyucu tabakayı korur ve bebekleri rahatlatır.

Mustela pişik kremi tüm cilt tiplerine uygundur. Alerjik reaksiyonları en aza indirgeyecek şekilde formüle edilmiştir. Hassas ciltlerde yüksek toleransa sahiptir. Parfüm ve koruyucu içermez, yüzde doksan sekiz doğal bir üründür.

Mustela Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Bebeklerde Pişik Nasıl Geçer?

Bebeklerde Pişik Nasıl Geçer?

Hametan Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Hametan Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

99 Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

99 Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Yetişkinlerde Pişik Nasıl Geçer?

Yetişkinlerde Pişik Nasıl Geçer?

Pişik Nasıl Geçer?

Pişik Nasıl Geçer?