Dalin Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Dalin Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Dalin Pişik Kremi; Dalin pişik kremi, pişik ve kızarıklıklara karşı kullanımından itibaren etkin bir koruma sağlar. Dalin pişik kremi boya maddesi içermez. Dalin pişik kremi içerinde bulunan çinko oksit sayesinde ciltte koruyucu bir tabaka oluşturur ve bebeğin cildini pişiklerden korur. Dalin pişik kreminin içinde allantoin diye bir madde bulunmaktadır bu madde karakafes isimli bir bitkiden elde edilir. Dalin pişik kreminin içinde bulunan allantoinde bebekleri pişik ve kızarıklıklardan korur. Dalin pişik kreminin içinde antibakteriyel katkı maddeside bulunmaktadır. Dalin pişik kremi antibakteriyel etkisi ile bakterilerin bebeğin bez bölgesine yerleşmesini ve çoğalmasını engeller.

Dalin pişik kremi, bebek cildine güvenle kullanabilirsiniz. Dalin pişik kremi hipoallerjeniktir. Dalin pişik kremi klinik testlerden geçmiştir. Dalin pişik kremi bebeğinizin cildinin pH değeri ile uyumludur. Dalin pişik kremi alkol ve paraben içermez. Bebeklerin cildi doğumdan sonra iki yaşına kadar gelişimini tamamlamadığı için dış etkenlere karşı korumasızdır ve hassasdır. İdrar ve dışkı nedeniyle bebeğin cildini koruyan tabaka zarar görür. Dalin pişik kremi düzenli olarak kullanılırsa bu koruyucu tabaka korunur ve böylece bebeğin cildinde pişik ve kızarıklıklar olmaz.

Dalin Pişik Kreminin Kullanım Amacı
  • Ciltte koruyucu tabaka oluşturmak,
  • Cildi kızarıklıklara karşı korumak,
  • Cilde bakterilerin yerleşmesini ve çoğalmasını önlemek,
Dalin Pişik Kreminin Kullanımı

Dalin pişik kremini kullanmadan önce bebeğin bez bölgesini sabun ile yıkayıp iyice kurulayın. Kuruladıktan sonra bir süre bebeğin altını açık bırakın ve bebeğin cildinin nefes almasını sağlayın. Bebeğin cildi temizlendikten ve dinlenip nefes aldıktan sonra dalin pişik kremini her gün düzenli olarak bebeğinizin bez bölgesine ince bir tabaka halinde sürün. Böylece bebeğiniz için etkin bir koruma sağlamış olursunuz.

Dalin pişik kremi, içerisinde bulunan jabo yağı ile cildi yeniler ve canlandırır, paptya suyu ile bebeğin cildindeki gerginliği alırve ferahlatır. Dalin pişik kremi içerisinde bulunan badem yağı ile cildin nem seviyesini ayarlar ve parlak canlı bir cilt olmasına yardım eder. Dalin pişik kreminin güveninirliği uluslararası ECOCERT firması tarafından onaylanmıştır ve organik ürün sertifika verilmiştir.

Sağlıklı günler.

Dalin Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Büyüklerde Pişik Nasıl Geçer?

Büyüklerde Pişik Nasıl Geçer?