Neoplus Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Neoplus Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Neoplus Pişik Kremi; Neoplus pişik kremi, bebeğin cildini pişik oluşumuna karşı korur ve oluşan pişik tedavisinde kullanılmaktadır. Neoplus pişik kremi bebeğinizin henüz gelişimini tamamlamamış olan cildini idrar ve dışkının tahrişlerinden korur. Bez bölgesinde idrar ve dışkının oluşturduğu tahrişi önlemek için neoplus pişik kremi kullanılmalıdır. Neoplus pişik kremi bebeğin cildi üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve bebeğinizin cildini pişiklere karşı korur. Önemli olan pişiği olmadan önlemektir. Çünkü önlemek tedaviden daha kolaydır. Bebeğinizin neşeli ve sağlıklı olması rahat bir uyku uyumasını istiyorsanız bebeğinizi pişiklerden koruyun. Bebeğinizi pişiklerden korumanın yolu bebeğin kişisel bakımına özen göstermek ve neoplus pişik kremi kullanmakla sağlanabilir.

Neoplus Pişik Kreminin İçeriği

Çinko oksit, lanolin, gliserin, D-panthenol, allantoin, E vitamini, jojoba yağı, fındık yağı ve buğday yağı bulunmaktadır. Neoplus pişik kremi çinko oksit ile ciltte koruyucu bir tabaka oluşturur. Allantoin ile pişik ve kızarıklık oluşmasını engeller.
Gliserin ile cildi nemlendirir. Neoplus pişik kreminin içindeki lanolin bebeğinizin cildini yumuşatır ve cildi yatıştırıcı etki gösterir. Neoplus pişik reminin içindeki E vitamini cildi parlatır, jojoba yağı ise bebeğin bez bölgesini tazeler, ferahlatır ve nemlendirir. Neoplus pişik kreminin içinde bulunan D panthenol cildi nemlendirir, fındık yağı bebeğinizin cildine esneklik kazandırır, buğday yağı ise antioksidan özelliği vardır ayrıca pişiğin leke bırakmasına engel olur.

Neoplus Pişik Kreminin Kullanımı

Neoplus pişik kremi kullanımında önce bebeğin bez bölgesi iyice temizlenir ve kurulanır. Günlük olarak üç kez kullanılabilir. Özellikle gece yatmadan bebeğinizin kişisel bakımını yapın ve kalın bir tabaka halinde bebeğiniz bez bölgesine sürün. Neoplus pişik kremini bu şekilde düzenli olarak kullanırsanız bebeğinizi pişiklerden korumuş olursunuz.

Neoplus pişik kremini bebeğinizin doğumundan itibaren günde üç kez bez bölgesine sürerek bebeğinizi pişikler koruyabilirsiniz. Düzenli ve özenli kullanımda bebeğinizi korur ve mutlu bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler.

Neoplus Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Pişik Nasıl Geçer?

Pişik Nasıl Geçer?

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Desitin Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Desitin Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bebeklerde Boyun Altı Pişiği Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde Boyun Altı Pişiği Belirtileri ve Tedavisi

Ayak Parmak Arası Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Ayak Parmak Arası Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Bebeğin Altı Pişik Olursa?

Bebeğin Altı Pişik Olursa?

Pişik Mantar Belirtileri ve Tedavisi

Pişik Mantar Belirtileri ve Tedavisi