99 Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

99 Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

99 Pişik Kremi, bebeğinizin hassas cildini her türlü kızarıklık ve pişiğe karşı korur ve önlemeye yardımcı olur ve bebeğinizin cildinin doğal yapısına kavuşmasına yardımcı olur. 99 Pişik Kremi, Ekinezya, Hamamelis Virginana, Gotu Kola (Centella Asiatica), Çinko Oksit, Balmumu, Shea Butter içermektedir. 99 pişik kremi paraben, sülfat, renlendirici gibi kimyasal maddeler içermeyen bebeğiniz için kullanabileceğiniz doğal bir pişik ve kızarıklık giderici kremdir.

99 Pişik Kremin içeriğinde bulunan doğal maddelerin etkileri nelerdir?

Ekinezya; Hücre yenilenmesini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, deri hassasiyetini azaltarak derinin iyileşmesine yardımcı olur. Ekinezya ile cilt sağlıklı bir görünüme sahip olur.

Hamamelis Virginana; Cilteki ödemi giderir, yaraların çabuk iyileşmesini sağlar, kanamalı yaraları ve cildi sakinleştirir. Yumuşatıcı ve iyileştirici etkiye sahiptir.

Gotu Kola (Centella Asiatica); Kızarıklığı ve tahrişi giderir, önlemeye yardımcıdır. Antibakteriyel etkiye sahiptir. Hücreleri yeniler ve cildi yumuşatır.

Çinko Oksit; Doğanın en etkin cilt koruyucu ve yenileyici antibakteriyel minerallerinden biridir. Yaraların iyileşme süresini kısaltır ve hücreleri yeniler. Tüm pişik kremlerinde çinko oksit minerali bulunmaktadır.

Balmumu (Beeswax) ve Shea Butter; ciltte güçlü bir bariyer oluşturur ve cildi yumuşatıcı etkiye sahiptir. Bu koruyucu ve yumuşatıcı etkisi nedeniyle özellikle Shea Butter içerikli el kremleri çok rağbet görmektedir. Bebeğinizin cildinin doğal yapısını korumak, pişikleri önlemek ve iyileştirmek istiyorsanız, 99 Pişik Kremi tamda aradığınız ürün olabilir.

99 Pişik Kremini, bebeğinizin her alt değişiminde, kızarık olan bölgelere ya da kızarıklık yok ise bez bölgesine yavaşça sürerek kullanabilirsiniz. Böylece hem pişik hem kızarıkları iyileştirir hem de oluşmasına engel olabilirsiniz. 99 Kreminin diğer ürünlerini de (Şampuan, bakım yağı, vücut yağı gibi) kullanarak bebeğinize tam bir koruma sağlayabilirsiniz.

99 Pişik Kremini 75 gr'lık tüplerde eczanelerde, bebek mağazalarında ve internetten temin edebilirsiniz fiyatı 22 TL ile 35 TL arasında değişmektedir. Bebeğinizin hassas cildini ve vücudunu tam olarak korumak için tüm ürünleri kullanmaya başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

99 Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Pişiğe Ne İyi Gelir?

Pişiğe Ne İyi Gelir?

Makatta Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Makatta Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Pişik Kremi Maskesi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Pişik Kremi Maskesi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Koltuk Altı Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Koltuk Altı Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde Mantar ve Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde Mantar ve Pişik Belirtileri ve Tedavisi