Sebamed Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Sebamed Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Sebamed Pişik Kremi; Sebamed pişik kremi, bebeğin bez bölgesindeki pişik oluşumunu ve tahrişleri önlemek için kullanılır. Sebamed pişik kremi bebeğe zarar verecek mikroorganizmaların üremesini önler. Sebamed pişik kremi içerdiği papatya ve panthenol ekstresi (B kompleks vitaminden türetilmiş bir maddedir.) sayesindeki bebeğin cildini yumuşatır. Ayrıca tahrişlere karşı korur. Sebamed pişik kremi çinko oksit içermez. Dış etkenlere karşı koruma sağlar. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Her bez değişiminde düzenli kullanılmalıdır.

Anti alerjik yapısı ile bebeklerde güvenle kullanılabilir. PH değeri 5.5'tir. PH değeri sayesinde doğal koruma ve bakım sağlar. Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Devamlı ve düzenli kullanıldığında pişik oluşumunu ve tahrişleri önler. Bebeklerin cildini yumuşatır ve cildin rahatlamasını sağlar. Sebamed pişik kremi bir Alman markasıdır. Sebamed pişik kremi yüz mililitre formunda üretilmiştir.

Pişiği olmadan önlemek, pişik oluşturan sonra tedavi etmekten daha kolaydır. Sebamed pişik kremi kullanarak bebeğinizi koruyabilirsiniz. Sebamed pişik kremi cildi tahriş etmeden temizler ve bebeklerin cildini ipek gibi yapar. Sebamed pişik kremi cildin nefes almasını sağlar ve cildin direncini de artırır. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Sebamed Pişik kremi, formaldehit, nitrozaminler, diyakson, renklendirici, paraben içermez.

Sebamed Pişik Kremi Kullanımı; Her bez değişiminde düzenli olarak anneler kullanmalıdır. Bebeğinizin bez bölgesindeki pişik ve tahriş oluşumunu önlemede yardımcıdır. Derinin nefes almasını sağlayan Sebamed pişik kremi bebekleri rahatlatır. Ayrıca bebeklerin bez bölgesinin terlemesini de engellemez. Anneler güvenle kullanabilir.

Sebamed Pişik Kremi Bileşimi; Aqua, panthenol, Allantoin, Phenoxyethanol, Sodium Lacoste, alcohol denat, papatya özü içerir.

Sebamed Pişik Kreminin Kullanımı; Bebeklerin cildi çok nazik olduğu için nazikçe bebeğin bez bölgesine sürülmelidir. Uygulaması kolaydır ve hemen emilir.

Sebamed Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Bebeklerde Pişik Zeytinyağı

Bebeklerde Pişik Zeytinyağı

Popüler İçerikler

Haber Bülteni

Güncel

Bebeklerde Pişik Nasıl Geçer?

Bebeklerde Pişik Nasıl Geçer?

Güncel

Kadınlarda Pişik Belirtileri ve Tedavisi

Kadınlarda Pişik Belirtileri ve Tedavisi