Bepanthol Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Bepanthol Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bepanthol pişik kremi, bepanthol pişik kremi pişik türlerinde kullanılan bir kremdir. Özellikle bebekler için kullanılmaktadır. Bebeğinizin hassas cildi uzun süre idrar ve dışkı ile temas ettiğinden dolayı cilt tahriş olacaktır bununla beraber bebek bezinin sebep olduğu sürtünmede bebeğin cildiniz rahatsız edecektir. Yeni doğan bebeklerin cildi çok hassas ve savunmasız bir şekildedir. Bu nedenle Bebeğinize dış etkenlerden korumak için kullanmamız gereken en iyi pişik kremleri biridir. Bepanthol pişik kremi Bebeğinizin hassas cilde ile uyum içerisinde olacaktır. Bebeğinizin cildini en ufak bir tahrişe karşı bile korumaya yardımcı olacaktır. Bebekler uzun süre bez bağlı kaldığı için cildi çok daha hassas olacak ve korunması gerekecektir. İşte bu korumayı bu krem ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Bepanthol pişik kremi, bu krem kolay sürülebilen ve geçirgen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Bebeğinizin cildinin hava almasını sağlayarak cildinin kızarık pişik ve tahriş gibi durumlardan koruyacaktır. En zor durumlarda bile bebeğinizi sağlıkla koruyacaktır. Bu krem bebeklerin cildinin hassas olduğundan dolayı içeriğinde herhangi bir paraben parfüm koruyucu renklendirici ve antiseptik içermeyen güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz özel bir pişik kremidir. Bunun yanı sıra içeriğindeki doğal yağlar ile Bebeğinizin cildinin nemlendirmeye yardımcı olacaktır. Bepanthol pişik kremi ciltteki hava akışını sağlar ve cildin nefes almasını sağlayarak cilde pişikten korur. Aynı zamanda su geçirmeyen yapısıyla idrarın ciltteki tahrişini en aza indirir. Pişiğe sebep olan sürtünmeyi de içeriğindeki maddeler ile koruyarak sürtünmenin sebep olduğu tahriş ile en aza indirir. İçeriğindeki B3 ve B5 vitaminlerin ile cildin doğal yenilenme sürecine destek olur.

Bepanthol pişik kremi kullanımı, bu kremi Bebeğinizin her alt değişiminde uygulamanız gerekmektedir. Bebeğinizin cildini temizledikten sonra kuru haldeki cildine ince bir tabaka halinde uygulamanız gerekmektedir. Her değişiminde kullandığınız zaman olası pişikleri de önlemiş olacaksınız.

Bepanthol Pişik Kremi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni